mgr Ewa Filipiak

Jestem certyfikowanym, dyplomowanym psychoterapeutą, psychologiem w trakcie specjalizacji w psychologii klinicznej, neuropsychologiem, diagnostą, pedagogiem, trenerem, terapeutą i specjalistą terapii środowiskowej, członkiem Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego oraz Polskiego Stowarzyszenia Psychoterapii Integracyjnej.

Specjalizuję się w diagnozie psychologicznej, w diagnozie i rehabilitacji neuropsychologicznej oraz w psychoterapii indywidualnej i grupowej dzieci, młodzieży oraz osób dorosłych, terapii par oraz rodzin. Prowadzę psychoterapię zaburzeń depresyjnych, lękowych, adaptacyjnych, psychosomatycznych, zaburzeń odżywiania, zaburzeń osobowości. W pracy z dziećmi i młodzieżą zajmuje się również diagnozą psychologiczną i terapią zaburzeń ze spektrum autyzmu, zaburzeń emocjonalnych, lękowych, depresyjnych, ADHD, ODD. Szczególne miejsce w pracy zawodowej stanowi praca z osobami z grupy Dorosłych Dzieci Alkoholików oraz Dorosłych Dzieci z Rodzin Dysfunkcyjnych.

Zapewniam życzliwe i profesjonalne podejście, dyskrecję i pracę z poszanowaniem uznawanych przez Ciebie wartości. Pracuję w nurcie integracyjnym, obejmującym pracę psychoterapeutyczną z zakresu dorobku nurtów: humanistyczno-fenomenologicznego, poznawczo – behawioralnego oraz interpersonalno-psychodynamicznego – certyfikat nr 22. Umiejętność stosowanych przeze mnie różnorodnych metod i procedur psychoterapeutycznych pomaga mi dostosować sposób prowadzenia terapii do indywidualnych potrzeb klientów. Zgodnie z przyjętą konwencją swoją pracę poddaje stałej superwizji.

Wykonywany zawód jest moją pasją, w którym cały czas się uczę i odkrywam coś nowego. Jest niepowtarzalnym spotkaniem z drugą osobą i wzajemną wymianą.

Galeria

Mapka dojazdowa


Wyświetl większą mapę

Kontakt

GABINET PSYCHOTERAPEUTYCZNY NADZIEJA

Adres: ul. Partynicka 32E/1
53-031 Wrocław
Tel: / +48 / 602-458-884
Tel:
E-mail: psychoterapia.nadzieja@gmail.com